Strony internetowe

W swojej ofercie posiadamy innowacyjne, proste i zaawansowane strony internetowe, wspomagane o łatwe w obsłudze systemy zarządzania treścią.

od 299 zł

Sprawdź ofertę

Sklepy internetowe

Tworzymy proste w zarządzaniu sklepy internetowe wyposażone w panel administracyjny. Gwarantujmy niepowtażalny design dostosowany do tematyki sklep.

od 999 zł

Sprawdź ofertę

Pozycjonowanie

Poprawiamy widoczność stron oraz sklepów w wyszukiwarkach, co zapewnia skuteczną reklamę i zwiększa ruch na stronie lub w sklepie internetowym.

od 9 zł / fraza (miesięcznie)

Sprawdź ofertę

Skorzystaj z darmowej wyceny twojego zamówenia

Darmowa wycena

wybierz innowacyjność

Dysponujemy wieloma atutami, które wpływają na wizerunek naszej firmy i oferowanych usług. Jednak ze wszystkich zalet posiadamy trzy najważniejsze.

Technologie

Wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone rozwiązania zarówno dla stron www, jak i sklepów internetowych. Stosujemy nowoczesne techniki w usługach pozycjonowania i tworzenia reklamy w sieci.

Design

Stawiamy na świeży i unikalny design spełniający zarówno światowe standardy oraz wymagania naszych Klientów. Nasze realizacje są doskonale przemyślane i dostosowane do tematyki zamówienia.

Wsparcie

Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc techniczną, a także kompleksowe wsparcie zrealizowanych przez nas projektów stron i sklepów internetowych. Wyróżniamy się bardzo szybką reakcją na każdy problem.

opinie

Wybrane opinie o naszych usługach.

Sprawne wykonanie świetnego sklepu internetowego z bardzo łatwą obsługą. Wiedza i doświadczenie na wysokim poziomie. Polecam "modulus"!

Weronika

Jestem niesamowicie zadowolony ze współpracy z "modulus". Profesjonalne i nowoczesne wykonanie strony internetowej. Przyjazna współpraca.

Michał

Otrzymałam nowoczesny sklep na wysokim poziomie. Wyszukane pomysły i najlepsze możliwe rozwiązania. Od teraz już tylko "modulus"!

Joanna