Strony www

Tworzymy strony internetowe oparte o system zarządzania treścią - Joomla. Zapewnia on nieograniczone możliwości rozbudowy. Jest to jeden z najlepszych systemów open source dla stron www, cechujący się prostotą obsługi i możliwością samodzielnej edycji stron www. Platforma ta pozwala na stworzenie strony idealnej, dopasowanej do potrzeb naszego Klienta.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed laoreet massa at dui aliquet scelerisque. Fusce a neque arcu, tempor congue dolor. Phasellus diam enim, vulputate sed ornare eu, fringilla vel sapien.

Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

styl i jakość wykonania

Unikalny design

Nowoczesna grafika idealnie dopasowana do tematyki strony, która przyciągnie wzrok niejednego użytkownika lub klienta.

Responsywność

Jedna strona dostosowana do wszystkich ekranów.

Intuicyjna obsługa

Przyjemne zarządzanie stroną oraz jej zapleczem.

Swobodna edycja

Samodzielna i prosta edycja kontentu strony internetowej.

Nowoczesne rozwiązania

Strony oparte o systemy zarządzania treścią (CMS) zapewniają nieograniczone możliwości, a także niezależność i swobodę działania.

Wizytówki www

Oczekujesz prostej strony internetowej bez zbędnych bajerów? Sprostamy Twoim wymaganiom! Zapewniamy proste, statyczne strony oparte o HTML5 i CSS3. Wykorzystujemy najnowsze dostępne biblioteki jQuery, które ożywią każdą stronę. Stworzymy niepowtarzalną, internetową wizytówkę firmy, produktu czy też świadczonych usług.

Niekiedy wystarczy zupełnie prosta, mniej skomplikowana strona bez zaawansowanych opcji. Często stosowane rozwiązanie do niewielkich stron www, jakimi są strony firmowe, informacyjne, strony eventów, produktów czy oferowanych usług. Do takich celów idealnie pasują strony statyczne. Cechuje je przejrzystość i prostota.

Responsywne strony www

W swojej ofercie posiadamy możliwość stworzenia strony www zbudowanej zgodnie z Responsive Web Design. To projektowanie stron internetowych z możliwością przeglądania ich zarowno na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.

Responsywne strony internetowe to takie, które automatycznie dostosowują się do różnych wielkości ekranu. W razie potrzeby, strona zmienia typografię, wymiary obrazów, odstępy na stronie oraz nawigację, aby była łatwiejsza w obsłudze. Responsywne strony się one coraz bardziej popularnym i pożądanym rozwiązaniem na rynku internetowym. Jest to niesamowita wygodna przeglądania tej samej strony na wielu urządzeniach różniących się wymiarami. Strony obsługiwane są przez komputery stacjonarne, laptopy, tablety oraz smartfony. Responsive Web Design to technologia, które tworzy dzisiejszy standard stron internetowych. Dzięki temu rozwiązaniu masz szansę zdobyć większą liczbę Klientów!

Sklep internetowy - szablon czy projekt indywidualny?

Czasy kiedy sklepy internetowe stanowiły jedynie ciekawostkę można już nazwać zamierzchłą przeszłością. Dziś handel elektroniczny stanowi realną konkurencję dla rynku naziemnego, mało tego - w wielu przypadkach punkty fizyczne nie mają szans na nawiązanie równorzędnej rywalizacji. W obliczu tak dużej popularności handlu internetowego nie dziwi fakt, że wirtualne sklepy wyrastają jak przysłowiowe "grzyby po deszczu". Przyjrzyjmy się zatem z jakich rozwiązań można skorzystać przy zakładaniu sklepu w sieci.

Czym jest sklep internetowy?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - to nic innego, jak rozbudowana strona internetowa dająca możliwość sprzedaży i kupowania produktów i usług. Pomimo, że poszczególne strony różnią się od siebie w dość znacznym stopniu, budowa sklepów www Piła najczęściej pozostaje wspólna - wirtualny sklep składa się z sekcji dla klienta i administratora. Sekcja klienta zazwyczaj obejmuje stronę główną oraz liczne podstrony, w których zgrupowane są poszczególne grupy towarów. Podstawą funkcjonowania sklepu jest tzw. koszyk. Spełnia on dokładnie taką samą rolę, jak w sklepach naziemnych - grupowane są w nim produkty, które klient chce zakupić. Niezbędną częścią każdego sklepu jest formularz zamówienia, w którym klient ma możliwość wpisania danych do wysyłki oraz wyboru jednej z form płatności.

Panel administratora obsługuje funkcje dostępne jedynie dla personelu sklepu - dodawanie, edytowanie lub usuwanie poszczególnych produktów, zarządzanie zamówieniami i bazami klientów oraz treściami zamieszczanymi na stronie. Możliwe jest również tworzenie statystyk i analizy ruchu na stronie. Ilość opcji jest w zasadzie nieograniczona i zależy od programu, z którego korzystamy.

Rozwiązanie gotowe czy dedykowane?

W sprzedaży dostępnych jest wiele gotowych szablonów sklepów internetowych, których największą zaletą jest niska cena. Jednak takie rozwiązanie daje bardzo ograniczone możliwości rozbudowy i personalizacji. Zdecydowanie korzystniej będzie nawiązać współpracę z firmą, której przedmiotem działalności jest tworzenie sklepów internetowych Piła. Takie rozwiązanie daje wiele zalet, a podstawą jest oryginalność - sklep stworzony od podstaw daje gwarancję, że w całej sieci nie funkcjonuje taka sama witryna. Niezwykle ważna jest także możliwość późniejszej rozbudowy oraz dobór rozwiązań idealnie dostosowanych do potrzeb klienta.

Projektowanie sklepu internetowego Piła na każdym etapie powinno obejmować ścisłą współpracę z klientem, który będzie przedstawiał swoje oczekiwania i zgłaszał konieczność dokonania ewentualnych poprawek. Dzięki takiemu podejściu możliwe będzie uzyskanie najlepszego efektu.

W powszechnej opinii uważa się, że profesjonalne projekty indywidualne zawsze wiążą się z wysokimi kosztami, jednak nie jest to słuszne stwierdzenie. Finalna cena zawsze uzależniona jest od oczekiwanego zaawansowania strony. W przypadku podstawowych sklepów, które nie oferują dużej ilości opcji, można śmiało powiedzieć, że ceny są niskie. Koszt wzrasta wraz z ilością funkcji, jednak cena nigdy nie powinna być kluczowym wyznacznikiem. Wirtualny punkt sprzedaży to inwestycja, która w zamierzeniu ma przynieść określone zyski, zatem wszystkie zainwestowane środki zwrócą się z nawiązką.


Skorzystaj z darmowej wyceny twojego zamówenia

Darmowa wycena